Wiarygodny Partner

w Biznesie

O Kancelarii

Kancelaria założona została w 2010 roku przez adwokat Justynę Lenart, absolwentkę Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członka okręgowej izby adwokackiej w Warszawie od 2005 roku. Adwokat Justyna Lenart specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym.
 
Dziś Kancelarię tworzy zespół adwokatów, radców prawnych oraz prawników, specjalistów w różnych dziedzinach prawa, którzy zdobywali doświadczenie w kancelariach o zasięgu międzynarodowym, obsługując zarówno polskie jak i zagraniczne podmioty gospodarcze.

Atutem kancelarii jest łączenie wiedzy z zakresu prawa oraz biznesu ze zdobytym doświadczeniem i kreatywnością, które powodują, iż nie tylko pomożemy Państwu skutecznie w rozwiązaniu najtrudniejszych problemów prawnych, ale będziemy wiarygodnym parterem w prowadzonym przez Państwa biznesie.

W naszej Kancelarii nad sprawami klientów pracują specjalnie dobrane zespoły, w skład których wchodzą specjaliści z poszczególnych dziedzin prawa. W razie potrzeby, korzystamy również z ekspertyz zewnętrznych oraz ze współpracy specjalistów z zakresu finansów, biegłych rewidentów, rzeczników patentowych, doradców podatkowych.

Zespół kancelarii świadczy pomoc prawną w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.